JAAN BALODISE MÄLESTUSVÕISTLUSED / СОРЕВНОВАНИЯ ИМЕНИ ЯАНА БАЛОДИСА
2018
JAHIPRAKTILISTES LASKEHARJUTUSTES
2018
JAHIPRAKTILISTES LASKEHARJUTUSTES / ПО СТРЕЛЬБЕ В ОХОТНИЧЬИХ ДИСЦИПЛИНАХ
 AJAKAVA / ВРЕМЯ СТРЕЛБЬ
Jaanikese  lasketiir / Стрелбише Яникесе
Juhend EST Правила
Tulemused
Siit leiad „Registreerimisleht /RAPORT“ xls-vormi. Здесь вы можете найти «Форма регистрации / РАПОРТ» форму xls.
Vormi edukamaks täitmiseks ava fail, täida märgistatud lahtrid ning file-save as käsklusega salvesta endale sobivasse kohta. Для успешного заполнения формы откройте файл, заполните отмеченные поля и сохраните командуой save-as.
Täidetud vorm saada jaanikeseou@gmail.com. Заполненную форму отправьте по следующему адресу: jaanikeseou@gmail.com.
 30.11.2018
Rada 1 / Дорошка 1 Rada 2 / Дорошка 2
Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Võistkond   TEAM Pere- ja eesnimi / Фамилия и имя Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Võistkond   TEAM Pere- ja eesnimi / Фамилия и имя
  54   VORONIN ALEKSANDR    17   KRONBERG ANTS
VINT 13 EESTI NAISKÜTTIDE SELTS KIIN KAIRIT VINT 55   KASKPEIT MAREK
8:00       8:00      
               
  48 VÕRU VENNAD TIGANE TAIVO   27 VÕRU VENNAD LUSTILA ARI
SILE 7 VÕRU VENNAD ILISSON EGERT SILE 8 VÕRU VENNAD ILISSON EVAR 
9:30       9:30      
               
  48 VÕRU VENNAD TIGANE TAIVO   27 VÕRU VENNAD LUSTILA ARI
VINT 53 EESTI NAISKÜTTIDE SELTS VELLEND TOONI VINT 22 ELVA 1 LEHIS RANNAR
11:00 56   AHU KALLE 11:00 24 EESTI NAISKÜTTIDE SELTS LOOS JANIKA
  7 VÕRU VENNAD ILISSON EGERT    8 VÕRU VENNAD ILISSON EVAR 
  30 PÄRNU MIHKELSTEIN LEMBIT   41 PÄRNU SIREL SIIM
SILE 15 PÄRNU KIMMEL RAIVO SILE 23 PÄRNU LIND SIIM
12:30 20   LAAS REIN 12:30      
               
  30 PÄRNU MIHKELSTEIN LEMBIT   41 PÄRNU SIREL SIIM
VINT 15 PÄRNU KIMMEL RAIVO VINT 23 PÄRNU LIND SIIM
14:00 29 ELVA 2 MARDI JANIS 14:00 26 ELVA 2 LOOT LAURI
  50 EESTI NAISKÜTTIDE SELTS TOOMPALU ANNE        
               
SILE       SILE      
15:30       15:30      
               
  18   KULD JANEK   14   KIIVER EVER
VINT 25 ELVA 1 LOOT HILLAR VINT 9 ELVA 1 KAARNA INDREK
17:00       17:00 38 ELVA 1 PÕHJALA RAIN
  19 ELVA 2 KÕIVISTIK MARGO   37 ELVA 2 PRUULI JÜRGEN
  25 ELVA 1 LOOT HILLAR   9 ELVA 1 KAARNA INDREK
SILE 29 ELVA 1 MARDI JANIS SILE 19 ELVA 1 KÕIVISTIK MARGO
18:30       18:30      
               
 01.12.2018
Rada 1 / Дорошка 1 Rada 2 / Дорошка 2
Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Võistkond   TEAM Pere- ja eesnimi / Фамилия и имя Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Võistkond   TEAM Pere- ja eesnimi / Фамилия и имя
  4 BEBRA KUNGS DELVERIS AIVARS   51 BEBRA KUNGS TURKOPULIS MARTINS
VINT 1 ZALA ARMS  ABUKEVICIUS PETRAS  VINT 42   SKARAINE LIENITE
8:00 39 ZALA ARMS  RAICEVICIUS VILIUS  8:00 34 ZALA ARMS  PASKONIS JULIUS 
  28 ZALA ARMS  MACEVICIUS SIMAS         
  4 BEBRA KUNGS DELVERIS AIVARS   51 BEBRA KUNGS TURKOPULIS MARTINS
SILE 5   ELLER OLEV SILE 42   SKARAINE LIENITE
9:30 44 ZALA ARMS-1 ZALA VALDAS 9:30 1 ZALA ARMS-1 ABUKEVICIUS PETRAS 
  39 ZALA ARMS-1 RAICEVICIUS  VILIUS    36 ZALA ARMS-1 PRIBUSAUSKAS MINDAUGAS 
  49   TIKK OVE   31 PÜHASTE KÜTID MÄGI ARVI
VINT 43   STURITIS ANDRIS VINT 33 PÜHASTE KÜTID MÄGI MEELIS
11:00 10 LATVIJA KARKLINS ULDIS 11:00 32 PÜHASTE KÜTID MÄGI MAIT
  52 BEBRA KUNGS VEITNERS VILNIS   35 PÜHASTE KÜTID PIKK HENRI
  43   STURITIS ANDRIS   33 PÜHASTE KÜTID MÄGI MEELIS
SILE 10   KARKLINS ULDIS SILE 12 PÜHASTE KÜTID KASTEIN KALVI
12:30 52 BEBRA KUNGS VEITNERS VILNIS 12:30 32 PÜHASTE KÜTID MÄGI MAIT
  3 MÂRKULÎÈI BERZINS RAIVIS   35 PÜHASTE KÜTID PIKK HENRI
  40 KASEPAKK SAAGPAKK  ARGO   11 KASEPAKK KASK JAANUS
VINT 46 KASEPAKK TAUR  LEO VINT 47 KASEPAKK TAUR  PRIIT
14:00 3 LATVIJA BERZINS RAIVIS  14:00 45 LATVIJA ZEIDMANIS EDGARS
  16 BEBRA KUNGS KLAVA ROLANDS   6 LATVIJA GANGIS MARTINS
  40 KASEPAKK SAAGPAKK  ARGO   11 KASEPAKK KASK JAANUS
SILE 46 KASEPAKK TAUR  LEO SILE 47 KASEPAKK TAUR  PRIIT
15:30 2 MÂRKULÎÈI ARTIS KASPARS 15:30 45 MÂRKULÎÈI ZEIDMANIS EDGARS
  16 BEBRA KUNGS KLAVA ROLANDS   6 MÂRKULÎÈI GANGIS MARTINS
Peale võistleja nime lisamist laskeaegade plaan-graafikusse peab võistleja tasuma osavõtutasu MTÜ Jaanikese Jahiühing arveldusarvele SWEDBANK AS IBAN: EE472200221029718356, BIC: HABAEE2X. Kui viie päeva jooksul ülekanne pole laekunud võistleja registreering tühistatakse.
NB. Laskuritel palume kohale tulla üks tund enne harjutuse algust!      Küsimused ja info +372 504 7332 Tõnis Balodis
После добавления имени участника в план-график стрельб, участник должен оплатить взнос за участие, сделав денежный перевод на банковский счет Охотничьей Ассоциации НПО Jaanikese, банк: Swedbank, IBAN: EE472200221029718356, BIC: HABAEE2X. Если взнос за участие не поступит на банковский счёт в течение пяти дней с момента регистрации, то регистрация спортсмена аннулируется.